Adidas Fun Sensation - EDT 50 ml Adidas

Adidas Fun Sensation - EDT 50 ml

99 Kč

Hit z katalogu: Adidas Fun Sensation - EDT 50 ml s pečetí kvality Adidas - toto zboží si můžete opatřit extra levně za 99 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 3607347420132
Do obchodu

Popis

Adidas

No a tohle chcete: Adidas Fun Sensation - EDT 50 ml od společnosti Adidas - toto zboží si můžete objednat levně za 99 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Tato strhující vůně Fun Sensation prozkoumává další stránky moderní dívky Adidas – byla vytvořena pro přátelskou, spontánní mladou ženu, z níž čiší nenucenost a zábava. Je určena pro aktivní mladou ženu, která ve svém životě hledá dávku pozdvižení. Užívá si věci tak, jak přicházejí, a do života se vrhá po hlavě. Zábavná a trendy vůně Fun Sensation dokonale doplňuje její optimistický postoj a veselý pohled na svět. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Parametry produktu Adidas Fun Sensation - EDT 50 ml

  • Název: Adidas Fun Sensation - EDT 50 ml
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: Adidas
  • EAN: 3607347420132
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce