Artdeco Aplikátor očních stínů (Eyeshadow Applicator) Artdeco

Artdeco Aplikátor očních stínů (Eyeshadow Applicator)

199 Kč

Tradiční bestseller, Artdeco Aplikátor očních stínů (Eyeshadow Applicator) od značky Artdeco - tento artikl se na vás těší v jedinečné akci za 199 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 4019674604755
Do obchodu

Popis

Artdeco

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Artdeco Aplikátor očních stínů (Eyeshadow Applicator) pocházející od značky Artdeco - tento artikl je v tuhle chvíli při právě probíhající akci za 199 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

Profesionální aplikátor očních stínů s vysoce kvalitní syntetickou pěnovou špičkou. Součástí balení jsou další 3 vyměnitelné pěnové nástavce (tzn. s původním nástavcem celkem 4 nástavce - 2 širší a 2 užší). K tomuto produktu si můžete dokoupit náhradní nástavce. Kosmetické štětce Artdeco, vyvinuté mezinárodními vizážisty s použitím těch nejkvalitnějších vláken, jsou ideální pro dosažení profesionálních výsledků. Zajišťují snadnou a precizní aplikaci a díky dlouhým rukojetím se dobře drží a používají.

Parametry produktu Artdeco Aplikátor očních stínů (Eyeshadow Applicator)

  • Název: Artdeco Aplikátor očních stínů (Eyeshadow Applicator)
  • Cena: 199 Kč
  • Výrobce: Artdeco
  • EAN: 4019674604755
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce