Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4

Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 15 Summer Apricot

168 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 15 Summer Apricot od výrobce Artdeco - toto zboží si můžete zakoupit v jedinečné akci za 168 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 4019674492154
Do obchodu

Popis

Artdeco

Právě je za dobrou cenu Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 15 Summer Apricot od populární značky Artdeco - tento artikl nepropásněte v úžasné akci za 168 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Voděodolný korektor pro všechny typy pleti dokáže zakrýt červené žilky, pigmentová znaménka, tetování a veškeré drobné nedokonalosti pleti. Spolehlivý pomocník zdokonalí pleť při denním i slavnostním líčení, je ideální pro líčení před fotografováním i na svatbu. Všechny odstíny lze mezi sebou libovolně mixovat pro dosažení požadované barvy. Dlouhotrvající a voděodolná textura - vydrží i vysoké teploty. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny - to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Parametry produktu Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 15 Summer Apricot

  • Název: Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 15 Summer Apricot
  • Cena: 168 Kč
  • Výrobce: Artdeco
  • EAN: 4019674492154
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce