Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů bílý (Eyeshadow Double Applicator for Quattro Box) Artdeco

Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů bílý (Eyeshadow Double Applicator for Quattro Box)

39 Kč

Velmi oblíbený produkt Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů bílý (Eyeshadow Double Applicator for Quattro Box) od předního výrobce Artdeco - tento hit pořídíte v časové omezené slevě za 39 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4019674060148
Do obchodu

Popis

Artdeco

Jedinečná nabídka, Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů bílý (Eyeshadow Double Applicator for Quattro Box) od kvalitního výrobce Artdeco - tento produkt dodáváme v husté akci za 39 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Pěnový aplikátor pro magnetický box Quattro. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny - to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Parametry produktu Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů bílý (Eyeshadow Double Applicator for Quattro Box)

  • Název: Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů bílý (Eyeshadow Double Applicator for Quattro Box)
  • Cena: 39 Kč
  • Výrobce: Artdeco
  • EAN: 4019674060148
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce