Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 12 Chocolade Cake

129 Kč

V akci je právě teď Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 12 Chocolade Cake od oblíbeného výrobce Artdeco - tento artikl pořizujte za úžasnou cenu 129 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 4019674030127
Do obchodu

Popis

Artdeco

V akci je Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 12 Chocolade Cake populárního výrobce Artdeco - toto zboží si můžete nechat dodat s neuvěřitelnou slevou za 129 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Perleťové oční stíny se vyznačují jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem a zároveň velmi velkým množstvím odstínů na výběr. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu! Bez parfemace. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny - to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Parametry produktu Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 12 Chocolade Cake

  • Název: Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 12 Chocolade Cake
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Artdeco
  • EAN: 4019674030127
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce