Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0

Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 203 Silica Glass

129 Kč

Příjemné pocity navazující Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 203 Silica Glass od producenta Artdeco - tento artikl pořizujte za bombastickou cenu 129 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4019674032039
Do obchodu

Popis

Artdeco

V akci je právě teď Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 203 Silica Glass od kvalitní značky Artdeco - tento produkt posíláme v jedinečné akci za 129 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Oční stíny Duochrom mění barvy v závislosti na úhlu pohledu. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny - to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Parametry produktu Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 203 Silica Glass

  • Název: Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 203 Silica Glass
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Artdeco
  • EAN: 4019674032039
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce