Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0

Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 211 Elegant Beige

129 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 211 Elegant Beige s jakostní značkou Artdeco - tento artikl se na vás těší při likvidaci skladu za nepřekonatelných 129 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4019674032114
Do obchodu

Popis

Artdeco

Dnes je tady pro vás Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 211 Elegant Beige od výrobce Artdeco - tento artikl se na vás těší s VIP slevou pro každého za 129 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Oční stíny Duochrom mění barvy v závislosti na úhlu pohledu. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny - to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Parametry produktu Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 211 Elegant Beige

  • Název: Artdeco Pudrové oční stíny (Eyeshadow Duochrom) 0,8 g 211 Elegant Beige
  • Cena: 129 Kč
  • Výrobce: Artdeco
  • EAN: 4019674032114
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce