Aveda Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy (Intensive Restructuring Treatment) 150 ml Aveda

Aveda Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy (Intensive Restructuring Treatment) 150 ml

999 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Aveda Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy (Intensive Restructuring Treatment) 150 ml co nám dodává Aveda - tento artikl je tady pro vás za téměř velkoobchodní cenu 999 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aveda

Hit z katalogu: Aveda Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy (Intensive Restructuring Treatment) 150 ml od Aveda - tento hit můžete získat v perfektní akci za 999 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy zacílí přímo na poškozená místa na vlasech a pomáhá posílit pevnost a pružnost vlasů od kořenů do konečků. Směs organických jojobových a ricinových olejů bohatých na lipidy pomáhá přirozené obraně vlasů proti budoucímu poškození. 

Parametry produktu Aveda Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy (Intensive Restructuring Treatment) 150 ml

  • Název: Aveda Intenzivní restrukturační kúra pro poškozené vlasy Damage Remedy (Intensive Restructuring Treatment) 150 ml
  • Cena: 999 Kč
  • Výrobce: Aveda
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce