Azzaro Chrome - voda po holení 100 ml Azzaro

Azzaro Chrome - voda po holení 100 ml

509 Kč

Unikátní Azzaro Chrome - voda po holení 100 ml od oblíbené společnosti Azzaro - tento produkt nabízíme výhodně za 509 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 3351500920105
Do obchodu

Popis

Azzaro

Udělejte si radost: Azzaro Chrome - voda po holení 100 ml co nám dodává Azzaro - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 509 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Mužnost, identita, síla, svěžest, jas, vzlet, modernost, pohyb, energie, vůle. Silný a jednoduchý příběh, jehož kořeny tkví v dobrých mezigeneračních vztazích dneška. Příběh, jehož ambicí je sblížit a oslavit silné, emotivní prožitky, které spolu sdílejí muži různých generací. Chrome - zvučné, střídmé a moderní jméno, které září jako prapor ve všech zemích světa. Vybrané materiály, barvy a tvary, které byly vytvořeny, aby odolaly času. Vyjadřuje hledání identity, citů a radostí, vůle spojit ve vůni vzájemnost i individuální prožitek. Touha po čistotě a svěžesti, která se objevuje v devadesátých letech a která nastupuje po 20 letech dominance aromatických vůní.

Parametry produktu Azzaro Chrome - voda po holení 100 ml

  • Název: Azzaro Chrome - voda po holení 100 ml
  • Cena: 509 Kč
  • Výrobce: Azzaro
  • EAN: 3351500920105
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce