BaByliss PRO Profesionální horkovzdušný kartáč Blue Lichtning BAB2620E BaByliss PRO

BaByliss PRO Profesionální horkovzdušný kartáč Blue Lichtning BAB2620E

999 Kč

Oblíbený produkt BaByliss PRO Profesionální horkovzdušný kartáč Blue Lichtning BAB2620E originální od labelu BaByliss PRO - tento hit můžete získat ve výhodné akci za 999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než patnáctset korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 3030053026204
Do obchodu

Popis

BaByliss PRO

Prestižní BaByliss PRO Profesionální horkovzdušný kartáč Blue Lichtning BAB2620E s pečetí kvality BaByliss PRO - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnou cenu 999 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Horkovzdušný kartáč je dostatečně výkonný pro dosušení vlasů a je dostatečně šetrný pro vytvarování účesu bez poškození. Díky dvoum úrovním rychlosti / teploty lze vlasy nejdříve dosušit a následným snížením teploty i chránit. Pomocí tohoto kartáče lze vytvářet veškeré typy účesů - vyhlazovat, zjemňovat, kadeřit a zvětšovat objem vlasů. Horký vzduch zahřívá hubici kartáře, teplo tedy přechází přímo na vlasy, což usnadňuje česání.

Parametry produktu BaByliss PRO Profesionální horkovzdušný kartáč Blue Lichtning BAB2620E

  • Název: BaByliss PRO Profesionální horkovzdušný kartáč Blue Lichtning BAB2620E
  • Cena: 999 Kč
  • Výrobce: BaByliss PRO
  • EAN: 3030053026204
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce