Baldessarini Ambré - EDT 30 ml Baldessarini

Baldessarini Ambré - EDT 30 ml

499 Kč

Diskontní Baldessarini Ambré - EDT 30 ml co nám vyrábí Baldessarini - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 499 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4011700906178
Do obchodu

Popis

Baldessarini

Unikátní Baldessarini Ambré - EDT 30 ml s proslulou značkou Baldessarini - tento artikl nakupujte s extra slevou za 499 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Pokořil zem i oceán – nyní se jeho pohled obrátil k oblakům a vysokému nebi nad nimi. Vítejte ve světě muže Baldessarini, kde se sebedůvěra a sofistikovaný styl spolu se svůdností dostávají do vyšších dimenzí. Sluší mu rozvaha a pečeť solidnosti, nemusí si – na rozdíl od ostatních – už nic dokazovat, má přehled a drží si svůj styl. Zosobněním rozvahy a nadhledu je jeho vůně Baldessarini Ambré. Luxus v kombinaci s jiskřením plným svůdnosti skvěle vystihuje charakter vůně.

Parametry produktu Baldessarini Ambré - EDT 30 ml

  • Název: Baldessarini Ambré - EDT 30 ml
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce: Baldessarini
  • EAN: 4011700906178
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce