Beauty Relax Kosmetický přístroj EMSlift 4v1 BR-1510 Beauty Relax

Beauty Relax Kosmetický přístroj EMSlift 4v1 BR-1510

3290 Kč

Vaše oblíbené zboží, Beauty Relax Kosmetický přístroj EMSlift 4v1 BR-1510 oblíbené značky Beauty Relax - toto zboží si můžete objednat v husté akci za 3290 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8594166116931
Do obchodu

Popis

Beauty Relax

Tradiční bestseller, Beauty Relax Kosmetický přístroj EMSlift 4v1 BR-1510 značky Beauty Relax - tento produkt máte po jednoduché objednávce v jedinečné akci za 3290 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kosmetický přístroj BeautyRelax EMSlift řady iLift kombinuje technologie pro neinvazivní lifting pleti. Napomáhá zvýšit pružnost pleti a významně podporuje přirozenou tvorbu kolagenu. Radiokfrekvence, EMS pulzní terapie a Červené světlo. Vysoce účinné ošetření pleti pro dosažitelné výsledky. Podsvícený displej. Automatické programy pro snadné používání.  RadiofrekvenceAplikační hlavice generuje energii prostřednictvím radiofrekvenčních vln se zcela specifickým výkonem a frekvencí. Radiofrekvenční vlny jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Maximální možné zacílení energie i v lokalitách s výraznější tukovou vrstvou a následná excitace metabolických procesů má významný vliv na velmi efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur. EMS pulzní terapieAplikační hlavice při kontaktu s pletí přenáší jemné elektrické pulzy. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje. Elektrické pulzy pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulována. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. Fotonová terapieSvětlo je zjednodušeně viditelná část elektromagnetického záření různé frekvence. Dosahuje různých vlnových délek v intervalu 390 až 760nm (nanometrů). Lidské oko je schopné vnímat světlo o vlnových délkách v rozsahu od 400 do 800nm. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů. Je vědecky prokázáno, že různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť. Studie ověřily reálný pozitivní terapeutický přínos pro živé tkáně a organismy na buněčné úrovni. BeautyRelax EMSlift nabízí funkci červeného a modrého světla. Červené světlo podporuje přirozenou tvorbu kolagenu příznivý vliv na elastická vlákna zvýšení účinnosti vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni brání v tvorbě pigmentu

Parametry produktu Beauty Relax Kosmetický přístroj EMSlift 4v1 BR-1510

  • Název: Beauty Relax Kosmetický přístroj EMSlift 4v1 BR-1510
  • Cena: 3290 Kč
  • Výrobce: Beauty Relax
  • EAN: 8594166116931
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce