Beauty Relax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 Beauty Relax

Beauty Relax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340

1690 Kč

Neodoláte: Beauty Relax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 od producenta Beauty Relax - toto zboží zakoupíte za bombastickou cenu 1690 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naplníte-li košík zbožím nad patnáctset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8594166116733
Do obchodu

Popis

Beauty Relax

No a tohle chcete: Beauty Relax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 od kvalitního výrobce Beauty Relax - toto zboží si můžete objednat za hustou cenu 1690 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 bojuje s povadlou a nezdravě vyhlížející pletí. Zvyšuje pružnosti kontur obličeje a redukuje výrazné nerovnosti pleti způsobené věkem. EMS pulzní terapie:Masážní válečky při kontaktu s pletí přenáší jemné elektrické pulzy. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje. Elektrické pulzy pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulována. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. Intenzivní vibrační masáž:Masážní válečky generují vysokofrekvenční vibrační oscilace. Kmity s frekvencí 8000 pulzů/sekundu. Hlavní účinek je zlepšení krevního oběhu prostřednictvím stimulace lymfatického systému obličeje. Zlepší se výrazným způsobem látková výměna a odvod škodlivých látek. Pouze dostatečně prokrvená pleť působí mladým zářivým dojmem! Ke snížení otoků v oblasti obličeje přispívá rovněž mechanická 3D masáž pomocí válečků, které mají speciálně upravený povrch.

Parametry produktu Beauty Relax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340

  • Název: Beauty Relax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340
  • Cena: 1690 Kč
  • Výrobce: Beauty Relax
  • EAN: 8594166116733
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce