Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages - SLEVA Oasis Credo Solingen

Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages - SLEVA Oasis

1285 Kč

V akci je Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages - SLEVA Oasis od kvalitního výrobce Credo Solingen - tento artikl nakupujte za bombastickou cenu 1285 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2376875367325
Do obchodu

Popis

Credo Solingen

Hit z katalogu: Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages - SLEVA Oasis s osvědčenou značkou Credo Solingen - tento hit snadno najdete za úžasnou cenu 1285 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Luxusní designová manikúra Voyages od výrobce s mnohaletou tradicí ze Solingenu. Prémiová značka udává směr v oblasti výroby nástrojů a péče o tělo již od roku 1924. Veškeré manikúry a pedikúry mají vynikající kvalitu, zpracování a funkční design. Manikúra, která nezklame ani ty nejnáročnější.

Parametry produktu Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages - SLEVA Oasis

  • Název: Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages - SLEVA Oasis
  • Cena: 1285 Kč
  • Výrobce: Credo Solingen
  • EAN: 2376875367325
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce