Dunhill Desire Blue - EDT 100 ml Dunhill

Dunhill Desire Blue - EDT 100 ml

729 Kč

Špičkové zboží, Dunhill Desire Blue - EDT 100 ml co nám vyrábí Dunhill - tento artikl je v tuhle chvíli s extra slevou za 729 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dunhill

Produkt osvědčený zákazníky, Dunhill Desire Blue - EDT 100 ml od producenta Dunhill - tento hit naleznete s výjimečnou slevou za 729 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Vůně klidu a míru. Tato vůně je určena pro moudré, elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. Muži, kteří přemýšlí o životě a světě do hloubky a vždy hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem. Jejich síla nespočívá ve "svalnaté mužnosti", ale v síle mužské individuality. Synonymy vůně jsou: osobitá, hloubavá, smyslná a romantická. Barva flakonu evokuje klid v duši, vyrovnanost a touhu po vnitřním uspokojení.

Parametry produktu Dunhill Desire Blue - EDT 100 ml

  • Název: Dunhill Desire Blue - EDT 100 ml
  • Cena: 729 Kč
  • Výrobce: Dunhill
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce