Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 50 ml Estée Lauder

Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 50 ml

1159 Kč

Není proč váhat, Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 50 ml co bereme od značky Estée Lauder - tento artikl nakupujte v úžasné akci za 1159 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8871671571326
Do obchodu

Popis

Estée Lauder

Spokojenost přinášející Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 50 ml kvalitní značky Estée Lauder - toto zboží si můžete koupit v úžasné akci za 1159 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost - Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí. Všechno se točí okolo její barvy – červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílů její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí. Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.

Parametry produktu Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 50 ml

  • Název: Estée Lauder Modern Muse Le Rouge - EDP 50 ml
  • Cena: 1159 Kč
  • Výrobce: Estée Lauder
  • EAN: 8871671571326
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce