FOREO UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Mint FOREO

FOREO UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Mint

7599 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde FOREO UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Mint od oblíbené společnosti FOREO - tento artikl nakupujte extra výhodně za 7599 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 7350092139656
Do obchodu

Popis

FOREO

Kvalitní FOREO UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Mint co bereme od značky FOREO - tento artikl je tady pro vás levně za 7599 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

HEDVÁBNĚ HLADKÁ POKOŽKA DŘÍV NEŽ NAPOČÍTÁTE DO 90 Zařízení chytré masky UFO je navrženo tak, aby se vaše 20minutová procedura související s pleťovou maskou proměnila v 90sekundovou. Toto švédské zařízení pracuje s účinkem korejských masek a odbornými postupy. Každá maska je pak optimalizována tak, aby reagovala na specifické problémy pleti. Vyberte pro svou pleť tu pravou masku a užijte si hydratovanou a pevnou pleť. Spojte UFO™ 2 s aplikací „FOREO for you“ a získejte ze svého zařízení maximum. Každá procedura zahrnuje pečlivě vybranou kombinaci teploty a intenzity pulzace pro maximální účinek a zklidňující masáž obličeje: zahřívání napomáhá přísadám masky pronikat otevřenými póry. Terapie LED světlem kombinuje červené LED světlo (proti stárnutí), zelené LED světlo (rozjasnění) a modré LED světlo (proti akné), zatímco ochlazování snižuje otoky a zpevňuje pokožku. Rozloučte se s tradičními maskami a přivítejte korejskou revoluci v péči o pleť!

Parametry produktu FOREO UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Mint

  • Název: FOREO UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Mint
  • Cena: 7599 Kč
  • Výrobce: FOREO
  • EAN: 7350092139656
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce