Fytofontana Stem Cells Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml Fytofontana Stem Cells

Fytofontana Stem Cells Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml

939 Kč

Vynikající Fytofontana Stem Cells Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml kvalitní značky Fytofontana Stem Cells - tento hit snadno najdete ve slevové akci za 939 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

SKU: 7640119232898
Do obchodu

Popis

Fytofontana Stem Cells

Jedinečná nabídka, Fytofontana Stem Cells Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml od kvalitního výrobce Fytofontana Stem Cells - tento produkt posíláme za skvělou cenu 939 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Přípravek bohatý na účinné látky proti mimickým vráskám se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst.Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

Parametry produktu Fytofontana Stem Cells Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml

  • Název: Fytofontana Stem Cells Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml
  • Cena: 939 Kč
  • Výrobce: Fytofontana Stem Cells
  • EAN: 7640119232898
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce