Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml Fytofontana Stem Cells

Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml

939 Kč

Tradiční bestseller, Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml od top výrobce Fytofontana Stem Cells - tento hit můžete sehnat s unikátní slevou za 939 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 7640119232904
Do obchodu

Popis

Fytofontana Stem Cells

Neodoláte: Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml s pečetí kvality Fytofontana Stem Cells - tento artikl je v tuhle chvíli extra výhodně za 939 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Prvořadou podmínkou zmírnění tvorby vrásek je doplnění kolagenu do pokožky a aktivace nečinných kmenových buněk. Tato emulze je jedinečný přípravek, který vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvým přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

Parametry produktu Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml

  • Název: Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml
  • Cena: 939 Kč
  • Výrobce: Fytofontana Stem Cells
  • EAN: 7640119232904
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce