Fytofontana Stem Cells Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml Fytofontana Stem Cells

Fytofontana Stem Cells Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml

562 Kč

No tak tohle je gól: Fytofontana Stem Cells Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml s jakostní značkou Fytofontana Stem Cells - tento produkt koupíte v akci za 562 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

SKU: 7640119233086
Do obchodu

Popis

Fytofontana Stem Cells

Dnes jsme vybrali: Fytofontana Stem Cells Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml od originálního výrobce Fytofontana Stem Cells - tento produkt dodáváme s výjimečnou slevou za 562 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci s intenzivním účinkem proti vráskám pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Parametry produktu Fytofontana Stem Cells Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml

  • Název: Fytofontana Stem Cells Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml
  • Cena: 562 Kč
  • Výrobce: Fytofontana Stem Cells
  • EAN: 7640119233086
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce