Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml Fytofontana Stem Cells

Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml

239 Kč

Vaše možnosti obohacující Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml od kvalitního výrobce Fytofontana Stem Cells - toto zboží si můžete nechat poslat s neuvěřitelnou slevou za 239 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: 7640119232959
Do obchodu

Popis

Fytofontana Stem Cells

Váš oblíbený produkt, Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml s pečetí kvality Fytofontana Stem Cells - toto zboží si můžete nechat dodat za jedinečnou cenu 239 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Přípravek účinně a šetrně čistí pokožku tváře od make-upu a každodenních nečistot a zároveň klade velký důraz na snížení mimických vrásek a na zachování pružnosti pokožky. Přípravek pokožku čistí, aniž by ji vysušoval. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů, a tím snižují výskyt mimických vrásek. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu, a tím pomáhají vyplňovat vrásky.

Parametry produktu Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml

  • Název: Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml
  • Cena: 239 Kč
  • Výrobce: Fytofontana Stem Cells
  • EAN: 7640119232959
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce