Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml Minetan

Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml

999 Kč

Trendy Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml od populární značky Minetan - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu 999 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 9347108000022
Do obchodu

Popis

Minetan

Vaše možnosti obohacující Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml od populárního výrobce Minetan - tento produkt posíláme po zlevnění za 999 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Představujeme vám revoluci v samoopalování! Vyzkoušejte samoopalovací pěnu Original a s výsledkem budete spokojeni! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky.

Parametry produktu Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml

  • Název: Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml
  • Cena: 999 Kč
  • Výrobce: Minetan
  • EAN: 9347108000022
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce