Remescar Krém na pokleslá víčka 8 ml Remescar

Remescar Krém na pokleslá víčka 8 ml

799 Kč

V akci je Remescar Krém na pokleslá víčka 8 ml oblíbené značky Remescar - toto zboží si můžete koupit s extra slevou za 799 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5425012532748
Do obchodu

Popis

Remescar

Velmi žádaný produkt, Remescar Krém na pokleslá víčka 8 ml s pečetí kvality Remescar - toto zboží si můžete objednat v husté akci za 799 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Jak stárneme, naše plet ztrácí na pružnosti a začíná být povislá. Kůže okolo očí je jemná a s přibývajícím věkem obzvláště náchylná k ochabování, což způsobuje, že vypadáme starší.Krém Remescar na pokleslá víčka nabízí okamžité a účinné řešení, které pomůže pozvednout pokleslá víčka. Stačí ho používat jednou denně. Inovativní technologie krému Remescar na pokleslá víčka okamžitě aktivuje, pozvedne a zpevní citlivou kůži horních víček pomocí jedinečné kombinace kapaliny na bázi sezamového oleje, fytoaktivního molekulárního komplexu a obohacených mořských mikročástic.Díky používání krému Remescar na pokleslá víčka budou vaše oči vypadat doširoka otevřené a jejich okolí bude pevnější. Výrazně mladší vzhled bez složitých operací se také odrazí na vašem sebevědomí. Remescar pokleslá víčka působí prostřednictvím inovativní technologie UP-e®, která pomocí trojího efektu (okamžitý, zpevňující a liftingový) pozvedá a zpevňuje citlivou kůži horních víček. Okamžitý efekt přináší látka na bázi sezamového oleje vytvářející neviditelný mikrofilm, který okamžitě zjemní nedokonalosti kůže. Zpevňující efekt je zaručen sloučeninou biopterin, která působí jako posilovač kolagenové sítě a pokožku zpevňuje. Poslední, liftingový efekt je založen na molekulárním komplexu pupečníku asijského, který posiluje slabou mikrovaskulární síť kolem očí a díky tomu pozvedá povadlou kůži víček až o 61 %.

Parametry produktu Remescar Krém na pokleslá víčka 8 ml

  • Název: Remescar Krém na pokleslá víčka 8 ml
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: Remescar
  • EAN: 5425012532748
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce