Versace Crystal Noir - EDP TESTER 90 ml Versace

Versace Crystal Noir - EDP TESTER 90 ml

1179 Kč

Vaše možnosti obohacující Versace Crystal Noir - EDP TESTER 90 ml s proslulou značkou Versace - tento produkt koupíte za téměř velkoobchodní cenu 1179 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8595562296067
Do obchodu

Popis

Versace

Hit poslední doby, Versace Crystal Noir - EDP TESTER 90 ml oblíbené značky Versace - tento artikl pořizujte s unikátní slevou za 1179 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Orientálně-ovocný charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není založena na dlouhém seznamu ingrediencí, ale jen na pečlivě vybraném akordu těch nejvzácnějších vonných lahůdek. "Pod pojmem ženská vůně si představuji květinovou kompozici s dotekem čehosi nepostřehnutelného, ale mimořádně svůdného. Proto jsem pro Crystal Noir vybrala gardénii, květinu, kterou zbožňuji pro její opojně sladkou a přesto mimořádně jemnou vůni. Spolu s hřejivou silou ambry vytváří nádherně vyvážené protiklady - stejné, jaké v sobě skrývá každá žena, která dovede být racionální i bohémská, něžně sladká i záhadně smyslná." Donatella Versace

Parametry produktu Versace Crystal Noir - EDP TESTER 90 ml

  • Název: Versace Crystal Noir - EDP TESTER 90 ml
  • Cena: 1179 Kč
  • Výrobce: Versace
  • EAN: 8595562296067
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce