Versace Eau Fraiche Man - sprchový gel 200 ml Versace

Versace Eau Fraiche Man - sprchový gel 200 ml

415 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Versace Eau Fraiche Man - sprchový gel 200 ml od kvalitního výrobce Versace - tento hit můžete získat po slevě za 415 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8018365500082
Do obchodu

Popis

Versace

Poctivý výrobek, Versace Eau Fraiche Man - sprchový gel 200 ml co bereme od značky Versace - toto zboží zakoupíte v sezónní slevě za 415 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

„Muž Versace – to je synonymum pro svůdnou eleganci. Versace Eau Fraiche Man představuje poctu modernímu muži, kterému nechybí charisma a sebedůvěra.“ Donatella Versace. Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, jehož hlavní devizou je jeho svobodná duše a který si umí vychutnávat každou chvilku svého života, zapadá Versace Eau Fraiche Man přesně do jeho vnímání světa i sebe samotného v něm. Výsledkem tohoto konceptu, kde se klasické pánské ingredience setkávají s neobvyklými tóny, je nový význam pojmu harmonie.

Parametry produktu Versace Eau Fraiche Man - sprchový gel 200 ml

  • Název: Versace Eau Fraiche Man - sprchový gel 200 ml
  • Cena: 415 Kč
  • Výrobce: Versace
  • EAN: 8018365500082
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce