Versace Eros - balzám po holení 100 ml Versace

Versace Eros - balzám po holení 100 ml

579 Kč

Vynikající Versace Eros - balzám po holení 100 ml s jakostní značkou Versace - tento hit pořídíte za mimořádně nízkou cenu 579 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8011003809233
Do obchodu

Popis

Versace

Příjemné pocity navazující Versace Eros - balzám po holení 100 ml od výrobce Versace - tento produkt koupíte v jedinečné akci za 579 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Láska, vášeň, krása a touha - to jsou klíčové prvky pánské vůně Versace Eros. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků. Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdce. Vůně Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. Flakon zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu. Zlatý rytý nápis Versace Eros dominuje centrální části flakonu. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Parametry produktu Versace Eros - balzám po holení 100 ml

  • Název: Versace Eros - balzám po holení 100 ml
  • Cena: 579 Kč
  • Výrobce: Versace
  • EAN: 8011003809233
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce