Versace Eros - voda po holení 100 ml Versace

Versace Eros - voda po holení 100 ml

739 Kč

Vaše možnosti obohacující Versace Eros - voda po holení 100 ml od kvalitní značky Versace - tento produkt objednáte s extra slevou za 739 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8011003810017
Do obchodu

Popis

Versace

Váš oblíbený produkt, Versace Eros - voda po holení 100 ml pocházející od značky Versace - tento produkt máte za pár kliknutí za mimořádně nízkou cenu 739 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Láska, vášeň, krása a touha - to jsou klíčové prvky pánské vůně Versace Eros. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků. Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdce. Vůně Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. Flakon zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu. Zlatý rytý nápis Versace Eros dominuje centrální části flakonu. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Parametry produktu Versace Eros - voda po holení 100 ml

  • Název: Versace Eros - voda po holení 100 ml
  • Cena: 739 Kč
  • Výrobce: Versace
  • EAN: 8011003810017
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce