Wella Professionals Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo) 1000 ml Wella Professionals

Wella Professionals Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo) 1000 ml

399 Kč

Hit z katalogu: Wella Professionals Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo) 1000 ml od originálního výrobce Wella Professionals - toto zboží si můžete zakoupit v úžasné akci za 399 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

SKU: 8005610634340
Do obchodu

Popis

Wella Professionals

V akci je právě teď Wella Professionals Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo) 1000 ml od firmy Wella Professionals - toto zboží si můžete nechat dodat v neopakovatelné akci za 399 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance je určený pro hrubé barvené vlasy, které šetrně myje a přitom chrání jejich barvu před vymýváním a blednutím. Dodává vlasům lesk a jemnost.

Parametry produktu Wella Professionals Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo) 1000 ml

  • Název: Wella Professionals Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo) 1000 ml
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: Wella Professionals
  • EAN: 8005610634340
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce