Yankee Candle Aromatická svíčka Classic střední Grilované broskve a vanilka (Grilled Peaches & Vanilla) 411 g Yankee Candle

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic střední Grilované broskve a vanilka (Grilled Peaches & Vanilla) 411 g

549 Kč

Tradiční bestseller, Yankee Candle Aromatická svíčka Classic střední Grilované broskve a vanilka (Grilled Peaches & Vanilla) 411 g co odebíráme od výrobce Yankee Candle - tento produkt prodáváme za hustou cenu 549 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5038581064154
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

No tak tohle je gól: Yankee Candle Aromatická svíčka Classic střední Grilované broskve a vanilka (Grilled Peaches & Vanilla) 411 g od oblíbené společnosti Yankee Candle - tento produkt máte po jednoduché objednávce v husté akci za 549 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Nejkvalitnější svíčky na světě provoní váš domov sladkou vůní broskví a vanilky. Grilované broskve pokapané medem a hnědým cukrem s vanilkovou zmrzlinou se snoubí s meruňkou, černým rybízem a grapefruitem a dodají tak vašemu domovu sladkou ovocnou vůni.

Parametry produktu Yankee Candle Aromatická svíčka Classic střední Grilované broskve a vanilka (Grilled Peaches & Vanilla) 411 g

  • Název: Yankee Candle Aromatická svíčka Classic střední Grilované broskve a vanilka (Grilled Peaches & Vanilla) 411 g
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce: Yankee Candle
  • EAN: 5038581064154
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce