Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal Yankee Candle

Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal

169 Kč

Ve slevě je Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal s trendy značkou Yankee Candle - toto zboží si můžete nechat dodat s VIP slevou pro každého za 169 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5038581066561
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Prestižní Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal se známou značkou Yankee Candle - tento artikl čeká na vás při právě probíhající akci za 169 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Skleněný svícen Sheridan Bronze Punched Metal na votivní svíčky z vroubkovaného skla zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Parametry produktu Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal

  • Název: Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal
  • Cena: 169 Kč
  • Výrobce: Yankee Candle
  • EAN: 5038581066561
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce