Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal Yankee Candle

Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal

127 Kč

Vaše možnosti obohacující Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal populárního výrobce Yankee Candle - tento artikl pořizujte v bombastické akci za 127 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5038581066561
Do obchodu

Popis

Yankee Candle

Perfektní Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal od předního výrobce Yankee Candle - tento produkt máte po jednoduché objednávce extra levně za 127 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Skleněný svícen Sheridan Bronze Punched Metal na votivní svíčky z vroubkovaného skla zajistí votivním svíčkám optimální hoření a rozpouštění a krásný světelný efekt, kdy plamínek prosvítá skrz sklo. Uložení svíčky uvnitř nádobky zaručuje vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu.

Parametry produktu Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal

  • Název: Yankee Candle Skleněný svícen na votivní svíčku Sheridan Bronze Punched Metal
  • Cena: 127 Kč
  • Výrobce: Yankee Candle
  • EAN: 5038581066561
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce