Fytofontana Stem Cells Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml Fytofontana Stem Cells

Fytofontana Stem Cells Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml

251 Kč

Unikátní Fytofontana Stem Cells Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml od originálního výrobce Fytofontana Stem Cells - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickou cenu 251 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 7640119233116
Do obchodu

Popis

Fytofontana Stem Cells

Exkluzivní Fytofontana Stem Cells Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml od výrobce Fytofontana Stem Cells - toto zboží si můžete opatřit výhodně za 251 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci zesvětluje pigmentované oblasti pokožky, vyrovnává tón pleti, podporuje zmírnění výskytu vrásek a důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot.

Parametry produktu Fytofontana Stem Cells Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml

  • Název: Fytofontana Stem Cells Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml
  • Cena: 251 Kč
  • Výrobce: Fytofontana Stem Cells
  • EAN: 7640119233116
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce